Warsztaty”Tata przy porodzie” już 18 listopada!

Zapraszam na kolejną edycję szkolenia dla ambitnych mężczyzn i wymagających kobiet! 🙂

Jeśli planujecie poród rodzinny to jest to szkolenie właśnie dla Was! Szkoła rodzenia w pigułce z częścią praktyczną, na której poznajecie naturalne metody łagodzenia bólu!

Dzięki wykorzystaniu metod coachingowych i pracy warsztatowej poznacie wasze indywidualne oczekiwania i potrzeby w stosunku do porodu. Aby świadomie przygotować się do porodu – pierwszego spotkania z Waszym dzieckiem ❤️

Szkolenie kładzie nacisk na rolę przyszłego taty w porodzie – wszystko w trosce o komfort i poczucie bezpieczeństwa kobiety rodzącej!

Zapraszamy zarówno uczestników regularnych szkół rodzenia, jak i te osoby, które przygotowując się do porodu idą własną drogą. Na warsztatach z doulaNova możecie liczyć na kameralne warunki, atmosferę gwarantującą intymność oraz skupienie na Waszych indywidualnych potrzebach.

Część teoretyczna:

Uczestnicy zajęć w trakcie wspólnych aktywności dowiedzą się m.in.:
– jaka jest rola ojca dziecka w porodzie
– jakie są potrzeby i oczekiwania kobiety
– jak udzielać efektywnego wsparcia w otoczeniu szpitalnym/komunikacja z personelem szpitalnym
– jak zachowuje się kobieta w zależności od fazy porodu

Część praktyczna warsztatów ma za zadanie zachęcić do korzystania z powszechnie dostępnych, naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego, takich jak:
– masaż
– przeciwucisk
– ciepłe i zimne okłady
– aromaterapia
– relaks (techniki oddechowe)
– pozycje porodowe, itp.

Zapraszamy serdecznie kobiety w II i III trymestrze ciąży, bez przeciwwskazań do udziału w aktywnościach ruchowych (ciąża o przebiegu prawidłowym).

UWAGA! Zapisy przez Samo Centrum Wszechświata! (Warsztaty odbywają się pod warunkiem zebrania się minimalnej liczby uczestników – 5 par.)

📅 Data – 18 listopada
⏰ Godzina – 11:00 – 14:00
📌 Miejsce – Samo Centrum Wszechświata, Chłodna 29, Warszawa
💰 Cena – 180 zł (za parę)
👉🏼 Zapisy – moje.samocentrum.com

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Prowadząca: 
Małgorzata Skalska – doulaNova – towarzyszę przy porodach i wspieram kobiety w połogu. Jestem członkinią Stowarzyszenia DOULA w Polsce oraz edukatorką okołoporodową. Oferuję szkolenia grupowe, jak i indywidualne przygotowanie do porodu i opieki nad noworodkiem. Ukończyłam m.in. kurs „Sztuka prowadzenia aktywnej szkoły rodzenia” w Fundacji Rodzić po Ludzku.
Jestem również doradcą chustonoszenia ClauWi oraz instruktorką masażu Shantala.

https://doulanova.pl/
https://doulanova.pl/oferta/edukacja/
https://doulanova.pl/warsztatovo/warsztatyzdoula/

kwiatki_logo

%d blogerów lubi to: