Tata przy porodzie, warsztaty z doulanova, doula Warszawa, Małgorzata Skalska

Ruszają zapisy na majowe warsztaty „Tata przy porodzie”!

Bardzo polecam warsztaty dla par „Tata przy porodzie”! Czuję że to było bardzo wartościowe spotkanie które zaowocowało fantastycznym wspólnym przeżyciem jakim było dla nas przyjście na świat naszego pierwszego dziecka 🙂 (Basia, uczestniczka warsztatów)

Te trzygodzinne warsztaty to propozycja dla ambitnych mężczyzn i wymagających kobiet 🙂 To alternatywa, bądź uzupełnienie wiedzy zdobytej podczas kursu szkoły rodzenia. A przede wszystkim możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w udzielaniu efektywnego wsparcia podczas porodu!

Na zajęciach zapoznajemy się z naturalnymi metodami łagodzenia bólu porodowego. Uczestnicy uzyskują również niezbędną wiedzę na temat fizjologii porodu, która pozwala partnerom lepiej wczuć się w potrzeby rodzącej. 

W programie

Uczestnicy zajęć w trakcie wspólnych aktywności dowiedzą się m.in.:

 • jaka jest rola ojca dziecka w porodzie;
 • jakie są potrzeby i oczekiwania kobiety;
 • jakie są obawy mężczyzny związane z sytuacją porodową;
 • jak udzielać efektywnego wsparcia w otoczeniu szpitalnym/komunikacja z personelem szpitalnym;
 • jak zachowuje się kobieta w zależności od fazy porodu.

Część praktyczna warsztatów ma za zadanie zachęcić do korzystania z powszechnie dostępnych, naturalnych metod łagodzenia bólu porodowego, takich jak:

 • masaż i ucisk
 • ciepłe i zimne okłady,
 • aromaterapia,
 • muzykoterapia,
 • relaks (techniki oddechowe),
 • pozycje porodowe, itp.

Dla kogo? 

Zapraszam serdecznie kobiety pod koniec II i w III trymestrze ciąży, bez przeciwwskazań do udziału w aktywnościach ruchowych (ciąża o przebiegu prawidłowym – organizator nie bierze odpowiedzialności za bezpieczeństwo uczestniczek, które nie poinformowały o swoim stanie zdrowia).

Obecność panów – przyszłych tatusiów – oczywiście obowiązkowa! 🙂

W trakcie zajęć przewidujemy krótką przerwę, prosimy o przyjście w wygodnych strojach. Uczestnicy otrzymują materiały z prezentacją z zajęć, a także ulotki informacyjne.

Gdzie?

Klub Mamy i Taty przy ul. Stanisławowskiej 3, WARSZAWA

Kiedy?

Sobota, 19 maja, godz. 11.00 – 14.00

Inwestycja:

Wyjątkowa majowa cena – 130 zł za parę! 🙂 (zamiast standardowej 150 zł)

Zgłoszenia:

e-mail: doula.malgorzata.skalska@gmail.com

UWAGA! Ze względu na komfort uczestników liczba miejsc ograniczona! Zajęcia odbywają się pod warunkiem zebrania się grupy co najmniej 3 par!

Wszelkie informacje organizacyjne, również odnośnie warunków płatności i uczestnictwa na warsztatach zostaną wysłane w mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia.

W zgłoszeniu prosimy o podanie nr TELEFONU do kontaktu. 

Organizatorka i prowadząca: 
Małgorzata Skalska – doulaNova, członkini Stowarzyszenia DOULA w Polsce, Doradca Noszenia ClauWi®, Instruktor Masażu Shantala, edukatorka okołoporodowa – absolwentka Kursu „Sztuka prowadzenia aktywnej szkoły rodzenia” w Fundacji Rodzić po Ludzku.

ikona doulaNova

 

%d blogerów lubi to: