Warsztaty z doulą, szkoła rodzenia, chustonoszenia, klub młodej mamy

Jesień z doulaNova!

Jesień idzie? A Ty przyjdź na zajęcia z doulaNova! I weź ze sobą partnera lub dziecko 🙂

Zapraszam Was serdecznie na warsztaty dla kobiet w ciąży oraz ich partnerów, a także na spotkania w Klubie Młodej Mamy.
Poniżej znajdziecie program najbliższych zajęć z doulaNova. Na wszystkie spotkania zapraszam do mojego ukochanego Klubu Mamy i Taty na warszawskiej Pradze-Południe. Zaglądajcie również na profil @doulanova na FB po informację o najnowszych eventach 🙂

Dla przyszłych rodziców – alternatywna szkoła rodzenia!

Wrzesień – link do eventu na FB:

„Tata przy porodzie – jak efektywnie wspierać kobietę” – 23 września, sobota, godz. 11.00 – 14.00

Październik – link do eventu na FB

„Tata przy porodzie – jak efektywnie wspierać kobietę” – 14 października, sobota, godz. 15.00 – 18.00

Te trzygodzinne warsztaty to idealna propozycja dla tych z Was, których z różnych powodów ominęła szkoła rodzenia. Również dla tych, którzy po odbyciu całego kursu czują, że potrzebne jest im uzupełnienie wiedzy, a przede wszystkim praktyki!  Moje warsztaty to przede wszystkim praktyczne zapoznanie się z naturalnymi metodami łagodzenia bólu porodowego. To również niezbędna wiedza na temat fizjologii porodu, która pozwala partnerom lepiej wczuć się w potrzeby rodzącej. Jednak to co wyróżnia moje warsztaty od innych, to również skupienie się na potrzebach, obawach i wyzwaniach stojących przed mężczyzną, który pragnie być obecnym przy narodzinach swojego dziecka. A wszystko to w trosce o komfort kobiety rodzącej. Propozycja dla ambitnych mężczyzn i wymagających kobiet 😉

Warsztaty z doulaNova "Tata przy porodzie - jak efektywnie wspierać kobietę"

Noworodek – nie taki straszny jak go malują 😉

„Noworodek – instrukcja obsługi” – 7 października, sobota, godz. 11.00 – 14.00

Noworodek – taki mały, a potrafi wywrócić życie swoich rodziców do góry nogami! Ze wszystkich stron słyszycie jak należy wychowywać swoje dzieci, jak pielęgnować i dbać o te najmłodsze. Nierzadko co innego przekazują Wam w szkole rodzenia i co innego potem wyczytujecie ze stron w internecie! Jak tu się w tym połapać? Moje warsztaty noworodkowe to antidotum na podobne sytuacje! Robię je właśnie po to, żebyście mieli więcej pewności siebie i byli uzbrojeni w niezbędne narzędzia, które pozwolą Wam z większym spokojem podejść do tego wielkiego, życiowego zadania jakim jest rodzicielstwo! Jako doula poruszam wszelkie podstawowe zagadnienia wokół opieki nad noworodkiem, nie omijając aspektów emocjonalnych wczesnego etapu rodzicielstwa. Wspólnie dochodzimy do tego, czym powinna być ta „instrukcja obsługi”, gdzie szukać odpowiedzi na trudne pytania, do kogo zwracać się o pomoc i jak nie zapomnieć o pielęgnowaniu relacji w związku po pojawieniu się maleństwa.   

Warsztaty z doulą "Noworodek - instrukcja obsługi" dla przyszłych rodziców

Dla młodych mam i kobiet w ciąży

Klub Młodej Mamy, w każdy wtorek o godz. 12.30 – 14.00

Pierwsze spotkanie odbyło się 19 września i nadal jesteśmy otwarte na nowe uczestniczki! 🙂

Klub Młodej Mamy to cykliczne, odbywające się co tydzień spotkania dla młodych mam z dziećmi w wieku od 0 do 12 miesięcy. Mile widziane są również kobiety w ciąży, które chcą się oswoić z oczekującą je zmianą w życiu, podpatrzeć i podpytać o wiele spraw doświadczone mamy.

Zapraszamy oczywiście z maluszkami, które możecie swobodnie karmić, przewijać, a jednocześnie prowadzić rozmowę z innymi mamami w sympatycznej, pełnej wzajemnej akceptacji atmosferze. Bo właśnie po to się spotykamy! Żeby mieć chwilę relaksu dla siebie, podzielić się z innymi kobietami swoimi macierzyńskimi problemami, usłyszeć słowa wsparcia i otuchy. Na spotkaniach poruszamy spontanicznie ważne dla Was kwestie, ale również planujemy tematy kolejnych zajęć, tak aby zyskać niezbędną wiedzę z takich dziedzin jak: rodzicielstwo bliskości, rozszerzenia diety niemowlaka, karmienie piersią, dieta matki karmiącej, karmienie butelką i mlekiem modyfikowanym, dbałość o mięśnie dna miednicy i kondycję fizyczną młodej mamy, prawidłowe noszenie niemowlaka, chustonoszenie, itp.

Klub Młodej Mamy - zajęcia dla młodych mam i kobiet w ciąży

Jeśli zaś interesuje Cię, co doulaNova szykuje w październiku, to zapraszam serdecznie do śledzenia tej strony!

I uwaga! Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy! Zapraszam do kontaktu 🙂

δ

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: