„Chustowanki – dociąganki”, 27 lipca!

Wakacje w pełni i chusta na pewno się przydaje! Chustujesz swojego malucha, ale nie jesteś pewna/pewien, czy robisz to dobrze? Wydaje Ci się, że stare wiązanie już nie pasuje i szukasz nowego? A może maluszek już jest na tyle duży, że zastanawiasz się nad doborem nosidła miękkiego?

Zapraszam więc na warsztaty pt. „Chustowanki-dociąganki”, na których pod okiem Doradcy Noszenia w Chustach i Nosidłach Miękkich Clauwi® powiększysz swój komfort w noszeniu malucha 🙂

Dla kogo?

Dla rodziców, którzy już zaczęli chustować, ale potrzebują poprawić swoją technikę (bo youtube nie wystarcza ;), chcą wypróbować nowe wiązanie, inną chustę, ewentualnie nosiło miękkie.

Zapraszamy rodziców z maluchami od ok. 3 msc życia! UWAGA! NALEŻY przyjść ze swoją chustą 🙂

Gdzie?

Klub Mamy i Taty przy ul. Stanisławowskiej 3, Warszawa

Kiedy?

Czwartek, 27 lipca, godz. 13.00 – 14.30

Inwestycja

45 zł (koszt uczestnictwa jednego rodzica z dzieckiem)
+25 zł – za uczestnictwo dodatkowego rodzica/opiekuna.

Zgłoszenia

e-mail: doula.malgorzata.skalska@gmail.com

UWAGA! Proszę o podanie nr tel. kontaktowego oraz o informację o wieku chustowanego malucha, wiązaniu, w jakim nosicie oraz czego chcielibyście się nauczyć albo douczyć 🙂

W odpowiedzi na mail zgłoszeniowego uczestnicy otrzymają organizacyjnego maila z informacją nt. formy płatności i warunków rezerwacji miejsca na liście. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przeniesienia zajęć na inny termin w przypadku nie zebrania się minimalnej liczby uczestników.
Minimalna liczba uczestników to 4 osoby dorosłe.

UWAGA! Osoby początkujące, które nigdy nie uczyły się chustowania, zapraszam na konsultacje indywidualne 🙂

Organizator i prowadząca: 
Małgorzata Skalska – doulaNova, Doradca Noszenia ClauWi®

 

%d blogerów lubi to: